Статті про косметику

Як звузити розширені пори влітку

Чому пори сильно розширюються саме влітку? Які основні причини, правила догляду для звуження пір та як вони змінюються у спекотну погоду. Що треба робити, щоб звузити пори та позбавитися від чорних точок, а що робити влітку категорично неможна.

пори , чорні точки , отшелушивание
Докладніше…
Догляд за шкірою після літа

Після літа шкіра потребує активного відновлення перед перехідним сезоном. Відпочивали ви на екзотичному курорті під палючим сонцем, вітром і солоною морською водою, або провели сезон у спекотному курному місті – напевно, наслідки літа на шкірі вже проявилися. Справляємося за допомогою грамотного домашнього догляду!

Докладніше…
Дітям у школу: косметика для дітей та підлітків

Перші дні у школі – справжня естетична катастрофа для школярів та їх батьків. На Перше вересня діти приходять з подразненою та полупаною після літа шкірою, а підлітки – в бурхливому кольорі акне. Завдання батьків – допомогти дитячій шкірі швидко, ефективно та максимально безпечно розпочати новий навчальний рік. Обираємо косметику до школи!

Докладніше…
Косметика з Алое вера: у чому її користь?

Алое – дивовижна рослина, якій під силу подолати майже будь-які недосконалості шкіри. Згадка цього інгредієнта на упаковці товару практично гарантує його популярність, а брендів, що пропонують косметику з Aloe vera, стає все більше. Щоб дізнатися про корисні для шкіри властивості косметики з Aлое – читайте нашу статтю!

крем для тела , крем от морщин , маска для лица , против старения , антиэйдж , алоэ вера , косметика с алоэ
Докладніше…
Новинки сонцезахисної косметики

Найефективніші засоби з SPF 20 -100 для глобального захисту від сонця, комфортного нанесення та профілактики фотостаріння! Новинки сезону 2020: мінеральні екрани, тональні креми та пудри, спеціальний сонцезахисний засіб для контуру очей з максимальним захистом від UVA і UVB. Сонцезахисні засоби від провідних французьких брендів аптечної косметики поєднують у собі все необхідне для здоров'я і краси вашої шкіри цим літом!

Докладніше…