Статті про косметику

Як зберегти зачіску у спеку

Спека, сонце та вітер цим літом здатні зіпсувати навіть самі здорові волосся. А про дисциплінованою укладанні можна тільки мріяти. Здається, що всі засоби для волосся безсилі, – від них зачіска виглядає тільки гірше... Вам потрібен надійний і натуральний догляд для ідеальних волосся цим літом? ASTRA представляє ТОП-5 перевірених засобів по догляду за волоссям для літа!

Докладніше…
Дітям у школу: косметика для дітей та підлітків

Перші дні у школі – справжня естетична катастрофа для школярів та їх батьків. На Перше вересня діти приходять з подразненою та полупаною після літа шкірою, а підлітки – в бурхливому кольорі акне. Завдання батьків – допомогти дитячій шкірі швидко, ефективно та максимально безпечно розпочати новий навчальний рік. Обираємо косметику до школи!

Докладніше…
Перші зморшки до 25 років: як з ними боротися

Зморшки вже з’явилися на вашому обличчі, а вам всього 18-25 років? Треба терміново вживати дії по боротьбі с цією несправедливістю! Ми розповімо, як обрати правильний крем від перших зморшок, що переможе зрадницькі лінії та зробить вашу шкіру знову гладенькою, свіжою та сяючою!

контур очей , крем від зморшок , зморшки в 25 років , синє світло , маска для обличча , антиейдж , проти старіння , перші зморшки
Докладніше…
Догляд за шкірою після літа

Після літа шкіра потребує активного відновлення перед перехідним сезоном. Відпочивали ви на екзотичному курорті під палючим сонцем, вітром і солоною морською водою, або провели сезон у спекотному курному місті – напевно, наслідки літа на шкірі вже проявилися. Справляємося за допомогою грамотного домашнього догляду!

Докладніше…
Косметика з Алое вера: у чому її користь?

Алое – дивовижна рослина, якій під силу подолати майже будь-які недосконалості шкіри. Згадка цього інгредієнта на упаковці товару практично гарантує його популярність, а брендів, що пропонують косметику з Aloe vera, стає все більше. Щоб дізнатися про корисні для шкіри властивості косметики з Aлое – читайте нашу статтю!

крем для тела , крем от морщин , маска для лица , против старения , антиэйдж , алоэ вера , косметика с алоэ
Докладніше…