Статті про косметику

Перші зморшки до 25 років: як з ними боротися

Зморшки вже з’явилися на вашому обличчі, а вам всього 18-25 років? Треба терміново вживати дії по боротьбі с цією несправедливістю! Ми розповімо, як обрати правильний крем від перших зморшок, що переможе зрадницькі лінії та зробить вашу шкіру знову гладенькою, свіжою та сяючою!

контур очей , крем від зморшок , зморшки в 25 років , синє світло , маска для обличча , антиейдж , проти старіння , перші зморшки
Докладніше…
Косметика з Алое вера: у чому її користь?

Алое – дивовижна рослина, якій під силу подолати майже будь-які недосконалості шкіри. Згадка цього інгредієнта на упаковці товару практично гарантує його популярність, а брендів, що пропонують косметику з Aloe vera, стає все більше. Щоб дізнатися про корисні для шкіри властивості косметики з Aлое – читайте нашу статтю!

крем для тела , крем от морщин , маска для лица , против старения , антиэйдж , алоэ вера , косметика с алоэ
Докладніше…
Перемагаємо чорні цятки з Біодерма!

Для вирішення проблеми відкритих комедонів (чорних цяток) і закритих комедонів (білих цяток) мало тільки одного себорегулюючого продукту. Щоб оздоровити шкіру і підтримувати її свіжість, потрібен комплексний ритуал догляду 2 рази на день. Читайте про повну програму боротьби з комедонами від Біодерма СЕБІОМ!

чорні цятки , комедони , відлущування , жирна шкіра
Докладніше…
Як швидко зволожити шкіру

Відчуваєте, що Ваша шкіра втратила звичну м'якість, ніжність, стягнута або вкрилася сіткою дрібних зморшок, особливо в зоні контуру очей? Це ознаки зневоднення – втрати вологи верхніми шарами епідермісу. Зараз шкірі особливо не вистачає найважливішого фактора захисту і молодості – зволоження.
Ми розповімо, як  швидко допомогти збезводненої і сухій шкірі. 

Докладніше…
Особливий день для краси!

В цей особливий день подаруйте ЙОМУ прекрасну чуттєву себе!
ASTRA рекомендує косметику для обличчя, тіла і волосся для природного чарівності в найближчі моменти.
Чек-лист Вашої краси!

розкішне волосся
Докладніше…