Статті про косметику

Догляд за шкірою після літа

Після літа шкіра потребує активного відновлення перед перехідним сезоном. Відпочивали ви на екзотичному курорті під палючим сонцем, вітром і солоною морською водою, або провели сезон у спекотному курному місті – напевно, наслідки літа на шкірі вже проявилися. Справляємося за допомогою грамотного домашнього догляду!

Докладніше…
Як звузити розширені пори влітку

Чому пори сильно розширюються саме влітку? Які основні причини, правила догляду для звуження пір та як вони змінюються у спекотну погоду. Що треба робити, щоб звузити пори та позбавитися від чорних точок, а що робити влітку категорично неможна.

пори , чорні точки , отшелушивание
Докладніше…
Дітям у школу: косметика для дітей та підлітків

Перші дні у школі – справжня естетична катастрофа для школярів та їх батьків. На Перше вересня діти приходять з подразненою та полупаною після літа шкірою, а підлітки – в бурхливому кольорі акне. Завдання батьків – допомогти дитячій шкірі швидко, ефективно та максимально безпечно розпочати новий навчальний рік. Обираємо косметику до школи!

Докладніше…
Перші зморшки до 25 років: як з ними боротися

Зморшки вже з’явилися на вашому обличчі, а вам всього 18-25 років? Треба терміново вживати дії по боротьбі с цією несправедливістю! Ми розповімо, як обрати правильний крем від перших зморшок, що переможе зрадницькі лінії та зробить вашу шкіру знову гладенькою, свіжою та сяючою!

контур очей , крем від зморшок , зморшки в 25 років , синє світло , маска для обличча , антиейдж , проти старіння , перші зморшки
Докладніше…
Косметика з Алое вера: у чому її користь?

Алое – дивовижна рослина, якій під силу подолати майже будь-які недосконалості шкіри. Згадка цього інгредієнта на упаковці товару практично гарантує його популярність, а брендів, що пропонують косметику з Aloe vera, стає все більше. Щоб дізнатися про корисні для шкіри властивості косметики з Aлое – читайте нашу статтю!

крем для тела , крем от морщин , маска для лица , против старения , антиэйдж , алоэ вера , косметика с алоэ
Докладніше…