Перемагаємо чорні цятки з Біодерма!

чорні цятки, комедони, відлущування, жирна шкіра
Перемагаємо чорні цятки з Біодерма!

Нещодавно наша покупниця залишила такий цікавий коментар про Біодерма Себіом АКН емульсія:

     «Користуюся 2 місяці, за проблемною шкірою доглядає добре, виділення сала помірне. АЛЕ з глибокими комедонами не справляється - мабуть, більше підходить для поверхневих проблем і догляда за комбінованою шкірою. * Лікар порадив наносити на все обличчя буквально горошину цієї емульсії»

Дійсно, для вирішення проблеми відкритих комедонов (чорних цяток) і закритих комедонов (білих цяток) мало тільки себорегулюючого продукту. Щоб оздоровити шкіру і підтримувати її свіжість, потрібен комплексний ритуал догляду 2 рази в день.

Ритуал для боротьби з комедонами від Біодерма


ОЧИЩЕННЯ 2 рази в день, ранок / вечір
Вранці умивання за допомогою Біодерма Себіом очищующий гель, ввечері додамо Біодерма Себіом Н2О мицеллярний лосьйон для демакіяжу і видалення стійких забруднень, а потім умивання з гелем.
Ці засоби Біодерма ретельно і глибоко очищують шкіру, регулюючи діяльність сальних залоз. Завдяки комплексу Fluidactive® попереджають закупорювання пор і утворення комедонів. Мають легку відлущувальну дію. Але, при цьому, не порушують гідро-ліпідного балансу шкіри! Вмивання ніжне, без відчуття стягнутості і сухості шкіри. Уже через кілька днів ви помітите, що шкіра стала набагато чистішою, вирівнявся рельєф, шкіра більш свіжа і начебто «відполірована».

 

ЕКСФОЛІАЦІЯ 2-3 рази в тиждень, вечір
Біодерма Себіом Гоман відлущуючий гель діє механічно і хімічно на відкриті і закриті комедони. Відлущуючі мікросфери усувають омертвілі частинки і відкривають устя пор, дозволяючи вільно виходити кожному себуму. Кератолітики гліколева і саліцилова кислоти розчиняють сальні пробки і прискорюють видалення забруднень з пор, а також стимулюють оновлення клітин. При високій ефективності цей ексфоліант має прекрасну переносимість і не пересушує шкіру. Після відлущування шкіра готова до подальшого активного догляду проти комедонів!

АКТИВНИЙ НІЧНИЙ ДОГЛЯД 1 раз в день, вечір
Нічний кончентрат з гліколевою кислотою 15%  Біодерма Себіом Найт Піл. Сильний кератолітик, ця концентрат ніч за ніччю очищує, оновлює і вирівнює рельєф шкіри, стягуючи розширені пори. Комплекс Fluidactiv® запобігає появі комедонів. D-пантенол інтенсивно заспокоює шкіру після впливу кислоти.

 

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДОГЛЯД ПРОТИ КОМЕДОНІВ, 1-2 рази на день, день/ніч
Рекомендуємо обрати засіб, найбільш відповідний вашому типу шкіри та її потребам.

  • Біодерма Себіом АКН емульсія для жирної шкіри запобігає закупорці пор й обмежує утворення дефектів на шкірі. Містить комплекс Fluidactive®, AHA-кислоти і BHA (саліцилова кислота), глюконат цинку. Емульсія сприяє усуненню комедоноів і попереджає їх появу. Зволожує і себорегулює. Підходить під макіяж.
  • Біодерма Себіом МАТ Контроль - це багатоцільовий догляд для жирної та комбінованої шкіри, спеціально розроблений для чутливої шкіри. Засіб 3 в 1: зволоження - матування - гладкість! Має в’яжучу дію для звуження пор. Перешкоджає утворенню комедонів. Результат зберігається протягом 8 годин. Освіжаюча активна текстура робить його відмінною основою під макіяж.
  • Біодерма Себіом Глобал - сильний засіб для жирної проблемної шкіри з акне і вираженими комедонами. Комплексна дія: комплекс Fluidactive® + Бакухіоль регулюють кількість і якість шкірного себума, запобігаючи утворенню комедонів і запалень; AHA і BHA кислоти усувають комедони, глюконат цинку й еноксолон заспокоюють і зменшують почервоніння, викликані акне. Підходить під макіяж.


 

ДОПОВНЮЮЧИЙ ДОГЛЯД - Корекція розширених пор, 1-2 рази на день, день / ніч
Біодерма Себіом Пор Рефайнер концентрат для звуження пор необхідний, коли ваші пори вже очищені від комедонов, але розширені від природи або вимагають корекції. На відміну від силіконової «затірки для пор», яку пропонують в якості бази під макіяж багато торгових марок декоративної косметики, Bioderma Sébium Pore refiner дійсно звужує, а не маскує пори! Засіб містить комплекс Fluidactive® + комплекс активних рослинних екстрактів (екстракти трутовика модринового, кори білої верби, гінкго білоба, ламінарії), які біологічно зменшують розмір пор, знижують продукцію шкірного себума, покращують текстуру шкіри. Миттєво вбирається в шкіру, залишаючи приємне відчуття свіжості. Дає легкий пудровий фініш. Чудова основа під макіяж!

Почитати статтю, як правильно звузити розширені пори влітку

ФОТОЗАХИСТ 1 раз на день, вранці, або в міру необхідності
Біодерма Фотодерм АКН MAT емульсія SPF30 забезпечить високий рівень захисту від сонця в період застосування активних засобів проти комедонів. Підходить для жирної та комбінованої шкіри. Усуває жирний блиск і надає матовість шкірі. Запобігає утворенню комедонів і запальних елементів. Захищає від утворення пігментних плям, слідів пост-акне й ознак фотостаріння. Дає матовий оксамитовий фініш, підходить під макіяж.

 

Спочатку ритуал догляду проти чорних цяток може здатися досить об'ємним. Хоча вам необхідно всього 4-6 продуктів, що забезпечать повноцінний дерматологічний догляд і захист шкіри від комедонів. І вже через тиждень такої програми догляду засобами Біодерма Себіом вас порадує свіжа чиста шкіра, помітне скорочення кількості та розміру закритих і відкритих комедонів, здоровий колір обличчя і навіть краща стійкість макіяжу!
Усі статті