Перевіряємо свою косметику: терміни придатності

Перевіряємо свою косметику: терміни придатності

Раптом Від улюбленого крему пішло роздратування, викликала висип очищаюча маска, а бальзам для губ запах прогірклим жиром? Пора наводити порядок в косметичці, лікаря-дерматолога інакше доведеться наводити порядок на вашій шкірі!

Настав час розлучитися з розкішними тюбиками і коробочками з вичерпаним терміном придатності. Викидаємо всю косметику з завершеним терміном придатності на упаковці і перевіряємо термін використання після відкриття косметики.

Ви не пам'ятаєте, коли почали упаковку? Відзначайте дату відкриття нового продукту прямо на упаковці – такий простий метод дуже ефективний.

У прострочених упаковках косметики бактерії розмножуються з величезною швидкістю. Продовжуючи користуватися ними, ви шкодити не тільки собі, але і близьким, які також можуть контактувати з цією косметикою (наприклад, при поцілунку).

Відправляємо в сміття, якщо після розтину упаковки минуло:
• більше 1 року та - засоби для очей і губ;
• 3-6 місяців – якщо продукт містить вітамін С, ретиноїди, пептиди (виробники високоактивної косметики рівня Filorga (Філорга) часто випускають такі засоби в монодозі, щоб зберегти максимальний ефект);
• 6 місяців – це креми, гелі, сироватки для обличчя і тіла без дозатора, з дозатором 12 місяців;
• 1 рік – будь-яка косметика з Ана і ВНА.

А що буде, якщо продовжувати користуватися старою косметикою? Алергія, висипання, дерматити, кон'юнктивіт, герпес, гнійні, грибкові ураження - ви всім цим ви можете поділитися з дитиною та іншими улюбленими людьми.

Косметика змінила консистенцію (розшарувалася, загусла), колір або запах - краще не ризикувати. Все в порядку, але й гарантований термін зберігання закінчився? Скупий платить двічі, а в разі дерматологічних проблем - набагато дорожче.

Коли ще придатну косметику краще викинути:
• Нею скористалася інша людина. Іноді гості не гребують «спробувати» косметику господині прямо з баночки. Це негігієнічно і вкрай небезпечно: косметика - виключно індивідуального користування.
• Ви помітили будь-яку негативну реакцію шкіри.
• Перенесли інфекційне захворювання – відмовтеся від бальзамів для губ та інших засобів прямого контакту якими ви користувалися в цей час.
• Косметичний продукт випробував перепад температури - був заморожений або перегрітий. Його властивості Тепер непередбачувано змінилися.

Тепер, коли на вашій туалетного поличці звільнилося місце, прийшов час

Вибрати нову косметику!

Усі статті