Про наш інтернет-магазин косметики для догляду за шкірою і волоссям

Ви знаходитесь на сайті Інтернет-магазину косметики ASTRA. У каталозі косметики європейських брендів представлені засоби по догляду за шкірою, тілом, волоссям, лікувальна косметика, лінії для дітей і чоловіків - все, що допоможе вам зберегти і підкреслити свою природну красу!

Чому у нас вигідно купувати косметику

ASTRA працює напряму. Ще до відкриття інтернет магазину були налагоджені міцні партнерські зв'язки з ексклюзивними дистриб'юторами аптечної косметики в Україні. Тому у нас невисокі ціни в порівнянні з конкурентами.

Дотримуємося правил торгівлі аптечними товарами. Ми створили базу для транспортування і зберігання косметики по правилам, прописаним фірмою-виробником, згідно з нормами для аптечних препаратів. Кожна упаковка проходить контроль цілісності і термінів придатності.

Розбираємося в косметиці і її виробниках. Наші консультанти мають величезний досвід роботи з європейськими торговим маркам аптечної косметики. Ми уважно вивчаємо попит, реагуємо на відгуки клієнтів, щоб підібрати косметику, потрібну покупцеві, і рекомендувати кращі новинки.

Пропонуємо оригінальну продукцію. Працюємо тільки з офіційними постачальниками, які відповідають нашій репутації аптечного закладу. Тому наші клієнти можуть не переживати, що їм попадеться неякісна, прострочена або підроблена косметика.

Ціни нижче ніж у інших продавців косметики мінімум на 5%. В інтернет-магазині діють ексклюзивні акції та знижки.

Скористайтеся експрес-замовленням. Для Вашої зручності введені коди швидкого вибору товарів. Просто зателефонуйте нам - кваліфікований фахівець оперативно проконсультує і оформить замовлення. Як зробити замовлення на сайті.

Приймаємо відплату за косметику по інтернету, готівкою, карткою, післяплатою. Все про способи оплати

Доставка кур'єром по Києву - безкоштовно!

Діє пункт самовивозу при аптеці, м.Житомирська Подивитися карту