Часті питання

На даний момент у ASTRA немає спеціальних знижок чи іншої дисконтної програми для постійних покупців. Всі знижки надаються за разовим іменним купоном або за акційними промо-кодами. Див. питання Як отримати купон зі знижкою?
По Києву: безкоштовна доставка косметики кур'єром при замовленні на будь-яку суму!

По Україні:
  • Доставка перевізником "Нова Пошта". Вартість доставки косметики обчислюється згідно з тарифами, встановленими перевізником на день відправки вантажу. Тарифи доставки "Нова Пошта". Як правило, для доставки косметики до обраного Вами відділення "Нова Пошта" вистачає мінімального тарифу.
  • Доставка "Укрпошта" можлива за домовленістю із замовником. Ви можете вказати цей спосіб доставки в коментарі до Замовлення або повідомити менеджеру під час підтвердження замовлення по телефону.
Купити пробники та тестери аптечної косметики в магазині ASTRA, нажаль, неможливо.
Пробники та тестери надаються офіційними компаніями-дистриб'юторами брендів в Україні та не підлягають продажу. Семпли у вигляді саше та міні-версій косметичних засобів надаються в обмеженій кількості та не на всі продукти в асортименті брендів аптечної косметики.
У міру можливості ми додаємо пробники до Вашого замовлення абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Ви можете написати в коментарі до замовлення, пробники яких продуктів бажано отримати, - і при наявності ми обов'язково покладемо ці або найбільш схожі тестери до Вашого замовлення!
На кожну наступну покупку інтернет-магазин ASTRA пропонує Вам разову знижку. Через деякий час після виконання замовлення ми попросимо Вас написати відгук про куплений товар. Після публікації відгука купон зі знижкою буде відправлений на зазначений е-мейл окремим листом.
Періодично у нас бувають спеціальні знижки на певні товари або весь асортимент магазину за кодом купону. Такі купони знижки на косметику ми публікуємо на нашій сторінці Фейсбук, надсилаємо в розсилці, публікуємо в розділі Акції .