Часті питання

Повний склад косметичного засобу вказано на упаковці кожного продукту. На нашому сайті склад продукту розміщений на сторінці продукту на вкладці СКЛАД. Вказані латинські назви інгредієнтів за системою INCI.
Міжнародна номенклатура косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, INCI) - це міжнародна система позначення інгредієнтів косметичних засобів. За законодавством Євросоюзу вся косметика, що вироблена та продається на території країн-членів ЄС, обов'язково містить склад по INCI на упаковці продукту.
Товари французьких брендів аптечної косметики, представлені в нашому магазині, також мають повний склад за INCI на упаковці.
На даний момент у ASTRA немає спеціальних знижок чи іншої дисконтної програми для постійних покупців. Всі знижки надаються за разовим іменним купоном або за акційними промо-кодами. Див. питання Як отримати купон зі знижкою?
По Києву: безкоштовна доставка косметики кур'єром при замовленні на будь-яку суму!

По Україні:
  • Доставка перевізником "Нова Пошта". Вартість доставки косметики обчислюється згідно з тарифами, встановленими перевізником на день відправки вантажу. Тарифи доставки "Нова Пошта". Як правило, для доставки косметики до обраного Вами відділення "Нова Пошта" вистачає мінімального тарифу.
  • Доставка "Укрпошта" можлива за домовленістю із замовником. Ви можете вказати цей спосіб доставки в коментарі до Замовлення або повідомити менеджеру під час підтвердження замовлення по телефону.
Купити пробники та тестери аптечної косметики в магазині ASTRA, нажаль, неможливо.
Пробники та тестери надаються офіційними компаніями-дистриб'юторами брендів в Україні та не підлягають продажу. Семпли у вигляді саше та міні-версій косметичних засобів надаються в обмеженій кількості та не на всі продукти в асортименті брендів аптечної косметики.
У міру можливості ми додаємо пробники до Вашого замовлення абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Ви можете написати в коментарі до замовлення, пробники яких продуктів бажано отримати, - і при наявності ми обов'язково покладемо ці або найбільш схожі тестери до Вашого замовлення!
На кожну наступну покупку інтернет-магазин ASTRA пропонує Вам разову знижку. Через деякий час після виконання замовлення ми попросимо Вас написати відгук про куплений товар. Після публікації відгука купон зі знижкою буде відправлений на зазначений е-мейл окремим листом.
Періодично у нас бувають спеціальні знижки на певні товари або весь асортимент магазину за кодом купону. Такі купони знижки на косметику ми публікуємо на нашій сторінці Фейсбук, надсилаємо в розсилці, публікуємо в розділі Акції .