Подарункові набори

— Відбір за параметрами
Подарунок
Бренд

Шукаєте хороший подарунок для близьких, родичів або колег?

Подарунковий набір косметики від знаменитого французького бренду - елегантний і завжди доречний презент для будь-якого випадку! Красива фірмова коробочка, стильний кофр або дизайнерська косметичка привабливо оформлені і не потребують додаткової упаковки. А найголовніше – це аптечна косметика найвищої якості, всі сети складені з актуальних хітів продажів в Європі і Україні! Ваш подарунок напевно не буде припадати пилом на полиці з непотрібними речами, адже Ви даруєте справжнє задоволення!

До Дня народження, круглої дати і просто, щоб зробити приємне близькій людині ефектний набір хорошої косметики - чудовий вибір. Оплатіть покупку банківської картою, і ми зробимо доставку прямо в руки обдаровуваному!

До Нового Року рекомендуємо вибрати різдвяні подарункові набори для жінок. У колекції найпопулярніші продукти з оригінальним подарунком, упаковки з блискучим новорічним дизайном в сучасному європейському стилі.

Для Міжнародного жіночого дня 8 березня ASTRe можна придбати розкішні набори косметики в романтичному весняному дизайні. Французька косметика для жінок – прекрасний корпоративний подарунок! Такі набори випускають лімітованої колекції, тому варто визначитися з презентом заздалегідь, і ми доставимо ваше замовлення в потрібній кількості точно в строк до свята!

Вам сподобалася ідея подарувати набір косметики, але ціна не влаштовує? Придивіться до наборів у вінілової прозорій упаковці! Завітайте в наш розділ СУПЕРЦІНА – і виберіть чудову косметику в подарунок на будь-який, навіть самий скромний бюджет!

Не знаєте, який подарунок вибрати, адже вони всі такі красиві?..

Зателефонуйте нам - і ми допоможемо підібрати подарунковий набір, який обов'язково сподобається!