Каталог Суперціна

Суперціна — Відбір за параметрами
Бренд
Стать
Тип
Вид

найвигідніші набори косметики

набори косметики У розділі СУПЕРЦІНА зібрані найбільш вигідні з вартості набори косметики у вінілової упаковці, подарункові набори косметики з економією за ціною, акційні пропозиції від брендів французької косметики. Товари з поміткою «суперціна» - це прекрасна можливість не тільки купити косметику недорого, але і спробувати новий продукт в наборі.
Кращий спосіб замовити косметику недорого – це ДУО набори з 2 однакових продуктів за ціною одного або зі значною знижкою на другий продукт (як правило, мінус 50%). Ви знайдете ДУО набори французької косметики Биодерма, Нюкс, Лэно, Фіто, Лиерак.

Набори з подарунком часто оформлені в красиву упаковку або косметичку, їх обирають як подарункові набори косметики для жінок. У наборі можуть бути повні версії продуктів або міні-версії (звертайте увагу на об'єм). Іноді в таких наборах пропонують продукти, недоступні до замовлення окремо або новинки від брендів. Стильні та якісні косметички з набором косметики за хорошою ціною ми радимо шукати у Lierac, тревел-набори популярні у Nuxe, оригінальні б'юті-бокси пропонують купити Filorga, Phyto, Avene.

Набори з подарунком у вінілової упаковці дають можливість при купівлі за повну вартість свого звичайного продукту познайомитися з новим продуктом без додаткових витрат. В таких наборах зазначено, за ціною якого саме продукту продається весь набір. Як правило, в подарунок йдуть повні версії товарів, рідше міні-версії. Слідкуйте за пропозиціями Bioderma, Lierac, Phyto.

Відмінна ідея для чоловіків - чоловічі подарункові набори косметики в кофрі або вініловій плівці. Як правило, економія в таких сетах становить від 50% від первісної ціни.

Зверніть увагу, що в наборах аптечної косметики від офіційних представників не продаються тестери косметики (в пакетах-саше або міні-упаковках). Міні-версії в залежності від виду продукту за обсягом становлять третину і половину повної версії продукту (15, 20, 40, 50 і більше мл). В інтернет-магазині ASTRA пробники косметики не продаються, але при наявності ми покладемо їх у Ваше замовлення при відправці в якості компліменту!